NEDEN KANDIRA VE İZMİT’TE YATIRIM YAPMALISINIZ?

Birikiminizi değerlendirmek için en güvenli mecra adeta İstanbul ile birleşen  Kocaeli’dir.

Özellikle İzmit ve Kandıra ilçeleri.

Altına hücum! Bu slogan yıllar önce Amerika’da kısa sürede zengin olma hayalleri kuran altın arayıcıları için üretilmişti. Bugünlerde Kandıra ve İzmit’e yolunuz düşerse, ilk olarak İzmit-Kandıra yolunda adım başı göreceğiniz emlakçı tabelaları dikkatinizi çekecek.

DETAYLAR İÇİN KURUMSAL WEB SİTEMİZİ ( www.arslanyatirim.com ) ; GÜNCEL FİYATLAR İÇİN SAHİBİNDEN.COM MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİNİZ…  >>>>>>> https://arslanyatirim.sahibinden.com/

Neden Kandıra? Neden İzmit?

İzmit ve Kandıra’yı yatırım için cazip kılan avantajlar:

-KARADENİZ SAHİL YOLU PROJESİ KANDIRA SINIRLARINDAN GEÇİYOR.

-İZMİT VE KANDIRA KÖYLERİ; İSTANBUL’UN VE GEBZE’NİN FİYATLARINA GÖRE OLDUKÇA DÜŞÜKTÜR VE GELECEK VAADETMEKTEDİR.

-İzmit ve Kandıra’nın kesiştiği noktada; Kandıra Gıda Organize sanayi bölgesi (Kandıra OSB) kuruluyor. İzmit ve Kandıra’nın arasına kurulacak olan sanayi ve konut alanlarıyla adeta Kandıra, İzmit merkeze 20 kilometre yakınlaşıyor. Sanayi, Kandıra Cezaevi’nin hemen yanına kuruluyor. Google’den Kandıra Gıda Sanayii’nin (http://www.kandiragiosb.org.tr/) sitesine bakabilirsiniz.

Ayrıca Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kent Rehberinden bölge ile ilgili planlara bakabilirsiniz.

-KANDIRA TURİZM BÖLGESİ İLAN EDİLDİ, KENTİN YILDIZI DAHA DA PARLAYACAKTIR.

-YATIRIM BÖLGEMİZİN İSTANBUL’A ULAŞIMI ÇOK KOLAYDIR, YOLLARI ÇOK DÜZGÜNDÜR..ÖZELLİKLE 3. KÖPRÜ YAPIMI İLE YAPILACAK OLAN YENİ MARMARA OTOYOLU İLE DAHA KOLAY ULAŞILABİLİYOR OLACAK.

-BÖLGEMİZ DOĞA OLARAK HARİKA KONUMDA; YEŞİLLİĞİ BOZULMAMIŞ; DOĞA SEVERLER VE KAFA DİNLEMEK İSTEYENLER İÇİN MÜKEMMEL YERLER MEVCUT.

– 3. KÖPRÜ YAPILIYOR VE KARADENİZ SAHİL YOLUNA BAĞLANIYOR OLMASI BÖLGEYE DEĞER KATACAK.
-EKOLOJİK TARIM İÇİN VERİMLİ TOPRAKLAR MEVCUTTUR.

3. KÖPRÜ YOLU YANİ KUZEY MARMARA OTOYOLU YATIRIM BÖLGEMİZDEN GEÇİYOR. YAPILACAK OLAN TURNİKELERLE ULAŞIM ÇOK DAHA PRATİK OLACAK.

-İZMİT-KANDIRA YOLU DUBLE YOL OLUYOR VE HEM MARMARA OTOYOLUNA HEM DE KARADENİZ SAHİL DUBLE YOLUNA BAĞLANIYOR. KARADENİZ SAHİL YOLU; İZMİT KANDIRA YOLU ARACILIĞIYLA YENİ MARMARA OTOYOLU’NA BAĞLANACAKTIR.

PEK ÇOK AÇIDAN KALKINAN, GELİŞEN VE DEĞERLENEN BÖLGEMİZDE YATIRIM YAPMANIZ MENFAATİNİZ GEREĞİDİR.

DETAYLAR İÇİN KURUMSAL WEB SİTEMİZİ ( www.arslanyatirim.com ) ; GÜNCEL FİYATLAR İÇİN SAHİBİNDEN.COM MAĞAZAMIZI ZİYARET EDİNİZ…  >>>>>>> https://arslanyatirim.sahibinden.com/

 

kandira